Zase tady!

30. června 2014 v 18:21 | Kobyla08 |  Dny na ranči, události, novinky, atd.
Ahojda!
No ano, Kobyla se ráčila ukázat a napsat. V žádném případě neslibuju, že budu teď v období prázdnin aktivnější, ale snad to bude maličko lepší. A co se u nás vlastně za ten měsíc na ranči stalo?? Nastávají teplé letní dny, volno a mnoho okolních stájí, rančů a klubů pořádá závody. My jsme samozřejmě nemohli chybět.
Sezóna se lehce později opět zahajovala na Ranči Rezervaci Srdíčko. Nebudu moc zdržovat, pouze zmíním, že letos se jelo ve stylu "Divokého západu" a rovnou se přesuneme k fotkám :

Nás reprezentovali Marťa a halflingský valášek Falco


Další zúčastnění - Maruška s Šemíkem za ranč u Kobylky


A domácí :
Další akce se konala už tento měsíc. V červnu jsme se jeli "podívat" na parkur. Opět nás reprezentovala Marťa, nyní už však s kobylkou Mistral a taky Tomáš a jeho valášek Deryk. Marťa a Mistral se zúčastnily parkuru 100 centimetrů, jejich bezvadný výkon byl bohužel oceněn bramborovou medailí. Tak snad příště holky! Deryk a Tomáš si troufli na vyšší. Bezchybně a s rychlostí větru přefrčeli celou dráhu s překážkami o výšce 110 cm a stali se vítězi :)
...
Povinnosti volají, takže tímto prozatím končíme. Ale věřte nebo ne, mám pro vás rozepsaných spoustu článků. Jen dohodit fotky a je to. V brzké době snad zase ahoj!! 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Extreme Girl Extreme Girl | Web | 19. září 2014 v 13:56 | Reagovat

pěkné výrobky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama